Rangschikking

 PROMO 1 Heren WVL

01.
Balti Kortrijk Spurs B
43
16
14
0
1
1
44
11
02.
Beobank Citivo Gits
36
16
11
1
3
1
40
19
03.
Ooivo Ooigem
34
15
9
3
2
1
38
20
04.
VKt Torhout
32
16
8
2
2
4
40
25
05.
Bavo Bavikhove A
31
16
10
0
5
1
33
22
06.
Volley Team Diksmuide
28
16
7
3
5
1
34
25
07.
Olva Brugge B
26
15
8
1
6
0
30
21
08.
Rembert Torhout Heren C
20
16
6
1
9
0
25
31
09.
VBC Doskom Moorslede A
16
16
4
1
9
2
23
38
10.
Knack Roeselare D
10
16
2
1
11
2
17
43
11.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
5
16
1
1
14
0
11
44
12.
VC Packo Zedelgem B
4
16
1
0
14
1
10
46
01.
Bavo Bavikhove A
38
16
8
6
0
2
38
10
02.
Balti Kortrijk Spurs B
35
16
7
6
1
2
35
13
03.
VBC Doskom Moorslede A
32
16
4
9
1
2
32
16
04.
Olva Brugge B
28
15
4
8
3
0
28
17
05.
Ooivo Ooigem
26
15
1
9
0
5
26
19
06.
Beobank Citivo Gits
23
16
2
5
2
7
23
25
07a.
Volley Team Diksmuide
22
16
3
4
4
5
22
26
07b.
VKt Torhout
22
16
1
6
2
7
22
26
09.
Rembert Torhout Heren C
21
15
3
2
2
8
21
24
10a.
Knack Roeselare D
12
15
1
1
6
7
12
33
10b.
VC Packo Zedelgem B
12
16
0
2
6
8
12
36
12.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
11
16
1
1
8
6
11
37
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 PROMO 2 Heren WVL

01.
Izegems Volley Team
40
17
12
2
3
0
44
17
02.
Rembert Torhout Heren D
39
16
13
0
3
0
42
16
03.
AVC Harelbeke
37
16
12
0
3
1
39
21
04.
VT MERLO Lendelede
30
16
8
2
4
2
35
25
05.
Decospan Volley Team Menen B
28
16
8
0
4
4
36
27
06.
Olva Brugge C
26
16
6
4
6
0
33
29
07.
VT Marke-Webis Wevelgem C
22
16
5
2
6
3
29
34
08.
Smash.CL.Ingelmunster
21
17
6
1
9
1
28
34
09.
VC Wivo Wingene VZW
18
16
4
2
8
2
27
34
10.
Bavo Bavikhove B
16
16
4
1
9
2
23
37
11.
Roepovo Poperinge B
14
16
4
1
11
0
21
37
12.
VC Jong Kuurne A
0
16
0
0
16
0
2
48
01.
VC Wivo Wingene VZW
37
16
6
9
0
1
37
11
02.
Olva Brugge C
36
16
8
4
0
4
36
12
03.
Rembert Torhout Heren D
32
15
7
4
1
3
32
13
04.
Bavo Bavikhove B
31
16
5
5
0
6
31
17
05a.
AVC Harelbeke
25
16
4
5
4
3
25
23
05b.
VT MERLO Lendelede
25
16
4
4
3
5
25
23
05c.
Decospan Volley Team Menen B
25
16
4
4
3
5
25
23
08.
VT Marke-Webis Wevelgem C
23
16
3
5
4
4
23
25
09.
Roepovo Poperinge B
20
16
3
2
4
7
20
28
10.
Izegems Volley Team
17
16
3
3
8
2
17
31
11.
Smash.CL.Ingelmunster
11
17
1
1
9
6
11
40
12.
VC Jong Kuurne A
6
16
0
2
12
2
6
42
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 PROMO 3 Heren WVL

01.
Volley Bredene B
37
14
12
0
1
1
39
10
02.
Volley Oudenburg-Gistel
35
14
11
1
2
0
37
12
03.
VC WELBI Pervol Ruiselede B
32
15
10
0
3
2
36
19
04.
Olva Brugge D
27
14
8
1
4
1
32
19
05.
VBC Doskom Moorslede B
24
14
7
1
5
1
28
24
06a.
Decospan Volley Team Menen C (ZR)
23
14
7
1
6
0
27
24
06b.
Knack Roeselare E
23
15
6
2
6
1
28
27
08a.
Volley Heuvelland
13
15
3
2
10
0
18
36
08b.
VC Packo Zedelgem C
13
14
4
0
9
1
22
33
10.
Roepovo Poperinge C
10
14
3
0
10
1
15
35
11.
Evoco Comines
0
15
0
0
15
0
2
45
01.
Volley Bredene B
33
15
8
4
0
1
33
6
02.
VBC Doskom Moorslede B
29
15
7
2
0
4
29
10
03.
Knack Roeselare E
28
14
8
1
1
2
28
8
04.
Olva Brugge D
25
15
5
4
2
2
25
14
05.
Volley Oudenburg-Gistel
23
14
5
2
1
4
23
13
06.
VC WELBI Pervol Ruiselede B
20
15
3
5
4
2
21
21
1
07.
VC Packo Zedelgem C
16
13
2
4
3
2
16
17
08.
Roepovo Poperinge C
8
15
1
2
8
2
9
30
1
09.
Volley Heuvelland
6
16
0
1
9
4
6
36
10.
Evoco Comines
2
14
0
0
10
2
2
34
11.
Decospan Volley Team Menen C (ZR)
0
20
0
0
1
0
0
3
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 PROMO 1 Dames WVL

01.
VKt Torhout B
39
15
13
0
2
0
40
12
02.
Volley Team Diksmuide A
34
16
9
3
3
1
39
23
03.
VT MERLO Lendelede A
33
16
11
0
5
0
36
21
04.
Soncotra Poperinge A
30
16
9
1
5
1
37
23
05a.
Bevo Beobank Roeselare C
28
16
8
1
5
2
34
26
05b.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
28
16
7
2
4
3
35
31
07.
Vlamvo Vlamertinge B
27
16
7
2
5
2
32
29
08.
Vosta Staden A
21
16
4
3
6
3
31
36
09a.
VT Gullegem A
14
15
4
1
10
0
21
34
09b.
VKt Torhout C
14
16
3
1
9
3
21
39
11.
Divo Ingelmunster A
13
15
2
3
9
1
20
37
12.
Hermes Volley Oostende A
1
15
0
0
14
1
10
45
01.
VT MERLO Lendelede A
39
16
9
5
0
2
39
9
02a.
Vosta Staden A
35
16
7
5
0
4
35
13
02b.
Bevo Beobank Roeselare C
35
16
8
3
0
5
35
13
04.
VKt Torhout B
30
15
5
6
1
3
30
15
05.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
27
16
1
11
2
2
27
21
06.
Soncotra Poperinge A
25
16
4
4
3
5
25
23
07.
Vlamvo Vlamertinge B
22
16
2
4
2
8
22
26
08.
VT Gullegem A
19
15
2
4
4
5
19
26
09.
VKt Torhout C
17
16
2
3
6
5
17
31
10.
Volley Team Diksmuide A
13
16
2
2
9
3
13
35
11.
Divo Ingelmunster A
11
15
0
4
8
3
11
34
12.
Hermes Volley Oostende A
9
15
1
0
8
6
9
36
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Promo 2 Dames A WVL

01.
Volley Bredene A
43
15
14
0
0
1
44
10
02.
Ruvo Ruddervoorde A
42
17
13
1
2
1
44
17
03.
Volley Team Brugge A
38
16
11
2
2
1
42
16
04.
VBC ST. JORIS A
26
16
8
0
6
2
31
25
05a.
Volley Team Brugge B
23
15
5
3
5
2
30
28
05b.
VT MERLO Lendelede B
23
16
6
1
6
3
32
32
07a.
Slovo Volley Brugge A
22
16
5
3
7
1
29
31
07b.
VC Packo Zedelgem A
22
16
5
2
6
3
29
33
09.
Bevo Beobank Roeselare D
18
15
4
2
7
2
24
34
10.
Volley De Haan A
13
15
2
3
9
1
19
38
11.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A
11
16
1
2
9
4
21
44
12.
Izegems Volley Team A
4
17
0
2
15
0
12
49
01.
Volley Team Brugge A
39
16
8
7
0
1
39
9
02a.
Volley Bredene A
31
15
7
4
2
2
31
14
02b.
Bevo Beobank Roeselare D
31
15
7
4
2
2
31
14
04.
Ruvo Ruddervoorde A
30
16
7
4
2
3
32
16
2
05.
Volley Team Brugge B
29
15
6
3
1
5
29
16
06.
Izegems Volley Team A
28
17
5
4
3
5
28
23
07.
VC Packo Zedelgem A
24
16
3
5
3
5
24
24
08.
VBC ST. JORIS A
19
13
2
5
3
3
19
20
09.
VT MERLO Lendelede B
15
15
1
4
5
5
16
29
1
10.
Slovo Volley Brugge A
13
16
2
1
7
6
14
34
1
11.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A
7
15
1
0
9
5
8
37
1
12.
Volley De Haan A
5
15
0
2
12
1
5
40
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Promo 2 Dames B WVL

01a.
Davo Wevelgem B
41
14
13
1
0
0
42
3
01b.
Vlamvo Vlamertinge C
41
16
13
1
2
0
42
14
03.
Bidavo Bissegem B
37
16
11
1
2
2
41
15
04a.
Mardavo Marke A
26
16
7
2
6
1
30
29
04b.
Damesvolley Waregem Dames B
26
16
7
1
5
3
33
30
06a.
Davo Wevelgem C
22
16
6
2
8
0
27
31
06b.
BEVEREN LEIE VBC A
22
16
5
2
6
3
29
32
08.
Sportiva Langemark A
18
16
5
0
8
3
25
34
09.
Sijos Menen A
16
14
3
2
6
3
24
33
10.
VT Gullegem B
14
15
4
1
10
0
18
32
11a.
Balti Kortrijk Spurs A
8
15
1
2
11
1
13
40
11b.
VBC Gaverhal Deerlijk A
8
16
1
2
12
1
12
43
01.
Damesvolley Waregem Dames B
39
16
8
7
0
1
39
9
02.
Sportiva Langemark A
35
16
9
4
3
0
35
13
03.
Davo Wevelgem C
32
16
5
8
2
1
32
16
04.
Vlamvo Vlamertinge C
31
16
7
2
1
6
31
17
05.
BEVEREN LEIE VBC A
29
16
3
8
1
4
29
19
06.
Davo Wevelgem B
25
14
4
3
0
7
25
17
07.
Balti Kortrijk Spurs A
20
15
4
2
5
4
20
25
08.
VT Gullegem B
19
15
2
4
4
5
19
26
09.
Bidavo Bissegem B
15
16
2
3
8
3
15
33
10.
VBC Gaverhal Deerlijk A
14
16
1
3
7
5
14
34
11.
Mardavo Marke A
12
16
1
2
8
5
12
36
12.
Sijos Menen A
5
14
0
1
7
6
8
34
3
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Promo 3 Dames A WVL

01.
Volley Heuvelland A
40
14
13
0
0
1
41
6
02a.
Soncotra Poperinge B
36
16
10
3
3
0
41
19
02b.
Bidavo Bissegem C
36
16
12
0
4
0
37
19
04.
AVC Harelbeke
30
17
10
0
7
0
35
23
05.
Davoz Zwevegem A
28
16
7
3
5
1
34
27
06.
KERDAVO AVELGEM B
25
14
6
3
4
1
31
23
07.
Mevo Ledegem A
22
15
7
0
7
1
25
27
08.
Floralux Dynamivo Dadizele A
20
15
6
1
8
0
27
28
09.
VC Jong Kuurne A
15
14
4
1
8
1
20
32
10a.
Soncotra Poperinge C
11
15
3
0
10
2
18
38
10b.
VBC Katjes Ieper A
11
16
3
0
11
2
16
41
12.
Damesvolley Waregem Dames C
2
16
0
0
14
2
6
48
01.
AVC Harelbeke
36
17
6
7
0
4
36
15
02.
Bidavo Bissegem C
30
16
6
4
2
4
30
18
03.
Soncotra Poperinge B
29
16
6
4
2
4
30
18
1
04.
Davoz Zwevegem A
27
16
4
6
3
3
27
21
05a.
KERDAVO AVELGEM B
26
14
4
5
1
4
26
16
05b.
Floralux Dynamivo Dadizele A
26
15
3
5
0
7
26
19
07.
Volley Heuvelland A
23
14
3
4
1
6
23
19
08a.
VC Jong Kuurne A
20
14
1
7
3
3
20
22
08b.
Mevo Ledegem A
20
15
4
2
5
4
20
25
10.
VBC Katjes Ieper A
16
16
1
5
7
3
16
32
11.
Soncotra Poperinge C
12
15
1
3
8
3
12
33
12.
Damesvolley Waregem Dames C
10
16
0
1
7
8
10
38
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Promo 3 Dames B WVL

01.
Divo Ingelmunster B
38
14
12
0
0
2
40
7
02.
VC WELBI Pervol Ruiselede A
37
15
11
1
1
2
40
16
03.
Davolo Loppem
32
15
10
1
4
0
35
18
04.
VC Wivo Wingene VZW B
29
15
8
2
4
1
34
22
05.
VKt Torhout D
28
16
8
2
6
0
34
24
06a.
VC Dentergem A
26
13
7
2
3
1
29
18
06b.
Elckerlyc Zwevezele B
26
16
7
2
6
1
32
27
08a.
Bevo Beobank Roeselare E
16
15
4
1
8
2
24
36
08b.
Sarrako Kortemark
16
16
4
1
9
2
22
37
10.
Hermes Volley Oostende B
9
14
2
1
10
1
14
36
11.
VC Apollo Koekelare
8
16
0
3
11
2
14
45
12.
Mehoni Zuienkerke
5
15
1
0
12
2
10
42
01.
Divo Ingelmunster B
37
14
9
5
0
0
37
5
02.
Elckerlyc Zwevezele B
34
16
8
4
2
2
34
14
03.
VC Dentergem A
31
13
9
1
1
2
31
8
04.
VC Wivo Wingene VZW B
27
15
5
4
2
4
27
18
05.
Bevo Beobank Roeselare E
25
15
3
6
2
4
25
20
06.
VC WELBI Pervol Ruiselede A
24
15
4
6
4
1
25
20
1
07.
VKt Torhout D
21
15
4
3
5
3
21
24
08.
VC Apollo Koekelare
20
16
4
0
4
8
20
28
09.
Davolo Loppem
18
15
2
4
5
4
18
27
10.
Hermes Volley Oostende B
17
14
2
4
5
3
17
25
11.
Sarrako Kortemark
7
15
1
0
10
4
7
38
12.
Mehoni Zuienkerke
5
15
0
1
11
3
5
40
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Promo 4 Dames A WVL

01.
Davo Wevelgem D
41
16
13
0
1
2
44
10
02.
Sijos Menen B
40
15
13
0
1
1
42
8
03.
Evoco Comines
39
16
11
3
2
0
42
15
04.
Vosta Staden B
34
16
10
1
3
2
38
18
05.
Sportiva Langemark C (ZR)
33
15
11
0
4
0
34
13
06.
DVM MOORSELE TEAM AZUR
26
15
8
1
6
0
27
20
07.
Soncotra Poperinge D
24
15
7
1
6
1
27
25
08a.